Gdzie znaleźć tani pokój jednoosobowy do wynajęcia w Rzeszowie w dobrej lokalizacji?

tanie stancje i pokoje w Rzeszowie

Wyjazd biznesowy czy weekendowa wycieczka do Rzeszowa nie obejdzie się często bez noclegu. W mieście dostępnych jest prawie kilkadziesiąt hoteli. Jeśli jednak interesują nas tanie stancje i pokoje w Rzeszowie, warto skorzystać z oferty Hotelu Iskra, który gwarantuje bardzo atrakcyjne ceny noclegów. A przy tym posiada własną restaurację i klimatyczny Drink Bar.

Dostępne pokoje do wynajęcia w hotelu Iskra wyposażone są w łazienki z prysznicem i toaletą, ogrzewanie oraz telewizor, a także bezpłatny dostęp do Internetu. Część pokoi posiada również biurka. W cenę za standardowy nocleg dla jednej osoby wliczone jest śniadanie w postaci szwedzkiego stołu z pysznymi i sycącymi daniami. Co istotne, w trakcie rezerwacji online nie jest wymagana przedpłata, dlatego nie ryzykujemy straty pieniędzy w przypadku konieczności jej odwołania. Na uwagę zasługuje fakt, że hotel jest przyjazny dla zwierząt.

tanie noclegi dla studentów

Wygodne i tanie noclegi dla studentów

Dodatkowo pokoje jednoosobowe dla studentów można wynająć już od 70 zł za dobę. Niezwykle korzystne są również weekendowe tanie noclegi dla studentów, gdzie ceny za dobę zaczynają się od 40 zł. Jest to korzystna oferta nie tylko dla studentów wybierających się na weekendową wycieczkę, ale przede wszystkim dla osób studiujących w systemie zaocznym pochodzących spoza Rzeszowa.

Hotel znajduje się w bardzo korzystnej, centralnej lokalizacji miasta. W niewielkiej odległości przebiegają dwie główne drogi ekspresowe, a niecałe 3 kilometry dalej znajduje się stacja kolejowa. Również stosunkowo szybko dojedziemy do oddalonego o niecałe 10 kilometrów lotniska. W bliskiej lokalizacji hotelu leżą główne atrakcje turystyczne miasta, takie jak Rynek Starego Miasta, Muzeum Dobranocek, Zamek w Rzeszowie, podziemna trasa turystyczna czy Hala Podpromie.