Skuteczność piór i długopisów reklamowych Senator

pióro wieczne Senator

Pióro od lat pełni wiele funkcji. Już dawno nie jest to tylko zwyczajny artykuł piśmienniczy. Dobre pióro wykorzystywane jest również jako prezent z klasą, symbol statusu zawodowego i społecznego, a przede wszystkim jako gadżet reklamowy. Wydawać by się mogło, że zadania te dobrze wypełniać mogą jedynie najdroższe pióra. Okazuje się jednak, że cena pióra nie musi przekraczać 60-70 zł, aby mogły dobrze pełnić funkcję gadżetu reklamowego.

Jakość i prezencja pióra wiecznego Senator

Jedną z firm produkujących relatywnie tanie pióra wieczne jest Senator. Ta dobrze znana marka oferuje rozmaite modele eleganckich piór wiecznych. Wiele z nich doskonale sprawdza się w roli prezentu dla kontrahenta, czy też klienta. Rzecz w tym, iż pióra z przedziału cenowego, w którym dostępne są produkty marki Senator, to idealne gadżety reklamowe. Cechuje je elegancja oraz wysoka jakość wykonania, ponadto są urządzeniami praktycznymi. Jednocześnie ich cena nie jest bardzo wysoka, co w przypadku gadżetów jest kluczowe, gdyż zwykle zakupuje się je w dużych ilościach.

pióro kulkowe Senator

Skuteczność reklamowa piór kulkowych Senator

Oprócz piór wiecznych w sprzedaży znajduje się również wiele piór kulkowych Senator. Oczywiście są to modele dostępne w zdecydowanie niższych cenach. Pióra kulkowe to bardzo praktyczne artykuły piśmiennicze. Końcówka jest zaokrąglona, co z pewnością jest pewnym ułatwieniem względem użytkowania pióra wiecznego, ponadto nie trzeba jej zbyt mocno dociskać do kartki. Niemniej jednak pióro kulkowe Senator również może dobrze pełnić funkcję gadżetu reklamowego.

Senator to nie tylko pióra

Obok piór wiecznych i kulkowych, firma Senator zajmuje się również produkcją długopisów, głównie plastikowych. Rzecz jasna są to bardzo tanie artykuły piśmiennicze, niemniej również one mogą zostać wykorzystane w reklamie. Najlepiej sprawdzą się tam, gdzie potrzebnych jest bardzo dużo gadżetów reklamowych promujących firmę. Mało które przedsiębiorstwo może sobie wtedy pozwolić na zakup droższych przedmiotów niż długopisy. Dlatego też występowanie długopisów reklamowych Senator jest powszechne np. na targach reklamowych.