Ziaja baby – zobacz, które kosmetyki z tej serii najczęściej kupują mamy

Ziajka płyn do kąpieli natłuszczający

Ziajka, znana również jako Ziaja Baby, to seria kosmetyków przeznaczona do pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt. Mogą towarzyszyć mamom i ich pociechom już od pierwszego dnia życia malucha. Znajdziemy wśród nich płyn do kąpieli dla niemowląt, szampon, pastę do zębów,  kremy i balsamy, także te z filtrami przeciwsłonecznymi.

Co Ziaja ma dla najmłodszych?

Ziaja dba, by jej produkty były przyjazne maluchom. Stawia przede wszystkim na delikatną pielęgnację. Te kosmetyki nie zawierają parabenów, barwinków, sztucznych substancji. Wiele z nich ma swoim składzie oleje mineralne, które przeznaczone są do pielęgnacji szczególnie wrażliwej cery, skłonnej do podrażnień i alergii. W tej serii największą popularnością cieszy się Ziajka płyn do kąpieli natłuszczający oraz balsam do ciał i żel do mycia. Co ważne, kosmetyki są łatwo dostępne – oferują je drogerie, apteki internetowe i te klasyczne. 

płyn do kąpieli dla dzieci

Ziajka – magiczny płyn do kąpieli

Natłuszczający płyn do kąpieli dla dzieci i niemowląt to bez wątpienia najczęściej kupowany i oceniany kosmetyk z tej serii. Ma bardzo delikatny, wręcz neutralny zapach. Skóra po kąpieli jest doskonale nawilżona.

Ziajka balsam dla dzieci

Balsam dla dzieci w postaci łagodnego mleczka. Może być używany już po 1. miesiącu życia. Zawiera kompleks wapniowy, który ma właściwości łagodzące skórę. Dobrze koi podrażnienia, nawilża, chroni skórę przed utratą wody.

Ziajka żel do mycia

To preparat 2 w 1 – można nim myć zarówno skórę ciała, jak i głowy. Bardzo delikatny, nie narusza warstwy ochronnej naskórka. Zapewnia skórze optymalny poziom nawilżenia. Może być stosowany w profilaktyce atopii skóry.