Aranżacja małych wnętrz

półkotapczan

Niewielka ilość miejsca w sypialni sprawia, że musimy ograniczyć wielkość mebli tak, by codzienne użytkowanie było komfortowe. Łóżko w formie półkotapczanu sprawdzi się fenomenalnie, gdyż nocą będzie przeznaczone do spania, a w dzień wniesie wysoki poziom estetyki. Może dotyczyć to także salonu, w którym można umieścić ten rodzaj mebla i zawsze posiadać miejsce do spania dla gości. Szczegóły jego niezwykłości są na wyciągnięcie ręki, toteż warto zapoznać się z nim bliżej.

Meble o szczególnym designie

Półkotapczan jest w swojej opcji funkcjonalnym łóżkiem, a zarazem dekoracyjnym meblem. Można śmiało wstawić go w dowolną przestrzeń, a wnętrze nabierze nietuzinkowego wyglądu. Wariant Concept Pro to mebel, który zostanie na lata ze względu na wysoką jakość wykonania w każdorazowym aspekcie. Do dyspozycji są w nim takie właściwości, jak:

  • łatwe rozkładanie i składanie;
  • linearne uchwyty w kolorze aluminium;
  • optymalny rozmiar: szerokość: 215 cm, wysokość: 158 cm, głębokość: 46 cm.

półkotapczan

Dostępność pięciu dekorów sprawia, że każdy może indywidualnie dopasować go do własnych stylizacji wnętrz, a co więcej możliwe jest także zamówienie z idealnie pasującym materacem.

Półkotapczan – nowoczesność w każdym calu

Meble na kształt szafy, a zawierające w sobie miejsce do spania są unikalne. Dla osób, które lubią nowoczesne, a także minimalistyczne wykończenie to asortyment perfekcyjny. Wystarczy dobrać odpowiedni kolor, który może stanowić kontrast, jak i ujednolicenie wyglądu mebli. Na tym typie będzie można postawić ulubione ozdoby, czy zdjęcia, co wniesie dodatkowego atrybutu dekoracyjnego. Piękno połączone z pożytecznym – taka właśnie jest pełna charakterystyka tego jakże niepozornego akcesorium. Po rozłożeniu zmieszczą się na nim spokojnie dwie osoby dorosłe, toteż spać będzie zawsze gdzie czy to na co dzień, czy też w czasie odwiedzin rodziny i znajomych na dłużej. Pozostaje zatem wybór płyty meblowej z połyskiem, a może w konkretnym odcieniu i matowej – czas rozpocząć zmianę w swoich kątach, by cieszyć się luksusem posiadania większej powierzchni.