Zadbaj o ciało we własnym domu, z pomocą prostych akcesoriów

Dbając o ciało, dbamy o cały organizm. Bycie FIT jest w modzie, więc jeśli prowadzisz siedzący tryb życia, najwyższy czas coś zmienić. Zacznij od podstaw – zaopatrz się w akcesoria, które pomogą Ci usprawnić ciało.

Podstawa – mata Fitness BodyNetics Antyalergiczna Termoaktywna

Mata jest niezbędna nawet do wykonywania najprostszych ćwiczeń. Dla wielu dbających o sylwetkę pań mata Fitness BodyNetics Antyalergiczna Termoaktywna jest podstawowym, a nieraz jedynym sprzętem pomocnym w utrzymaniu nienagannej sylwetki. Z pewnością docenisz jej właściwości antypoślizgowe, jeśli choć raz spróbujesz poćwiczyć na kocu rozłożonym na parkiecie. Mata jest miękka, trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.

Partner w ćwiczeniach – piłka fitness BodyNetics wzmocniona max 350 kg

Wiele ćwiczeń, choćby na mięśnie brzucha, wymaga dodatkowego oparcia, jakim może być piłka do ćwiczeń. Jest to jeden z najpopularniejszych przyrządów gimnastycznych, który może ci się przydać nie tylko w czasie treningu. Piłka fitness BodyNetics wzmocniona max 350 kg może służyć również do siedzenia przy biurku – przynajmniej przez 2 godziny dziennie, co zalecają fizjoterapeuci.

Piłka LaCrosse BodyNetics – rozmasuj mięśnie po ćwiczeniach

Nieprzyjemny ból mięśni, odczuwalny zwłaszcza na początku regularnych treningów, uważany jest za niemożliwy do uniknięcia. Niesłusznie – może Ci pomóc piłka LaCrosse BodyNetics, którą rozmasujesz samodzielnie i w prosty sposób mięśnie po treningu. To genialnie prosty i przydatny przyrząd do automasażu, który po prostu warto mieć pod ręką.