Zaproszenia ślubne 2019 – wzory

eleganckie zaproszenia ślubne

Dla większości zakochanych par okres przygotowań ślubnych jest najprzyjemniejszym momentem ich życia. Wówczas to narzeczeni wspólnie organizują wszystko tak, by ten dzień był piękny i wyjątkowy. Wybierają oni salę oraz jej wystrój, szukają pięknej sukni ślubnej, określają liczbę gości, a co za tym idzie poszukują dla nich idealnych zaproszeń. Poniżej przedstawiamy wzory najpopularniejszych zaproszeń ślubnych 2019 roku.

Na co postawić wybierając zaproszenia ślubne?

W tym roku największą popularnością cieszą się zaproszenia ślubne o wzorach w stylu boho, rustykalnych, a także tych minimalistycznych zdobionych subtelnymi i niewielkimi elementami. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się zaproszenia z motywem kwiatowym, morskim, ażurowym, pozłacanym czy zawierające inicjały narzeczonych.

eleganckie zaproszenia ślubne

Rustykalne zaproszenia ślubne

Bardzo ciekawy wzór zaproszeń ślubnych idealny dla par, które są zamiłowane w prostocie oraz naturalności. Najczęściej są wykonane z papieru kraft, zdobione prostymi elementami jak drewno czy zwykły sznurek. Najciekawszą propozycją w tym stylu są dwustronne zaproszenia posiadające motyw delikatnej gałązki w złotym kolorze, która prezentuje się lekko i nowocześnie. Koperty wykonane są z papieru kraft fantastycznie podkreślając całość. By oczarować swych gości można dodatkowo przewiązać zaproszenia zwykłym sznurkiem.

Zaproszenia w stylu boho

Zaproszenia wykonane w stylu boho są niebanalne, charakteryzują się ciepłymi i nasyconymi kolorami oraz barwnymi elementami, które zaczerpnięte zostały ze sztuki i kultury ludów etnicznych. Są one pełne życia, bogate we wszystkie kolory tęczy. Najbardziej oryginalnym wzorem jest zaproszenie stworzone poprzez połączenie nowoczesności z ludowymi inspiracjami. Na śnieżnobiałym tle prezentuje ono barwny nadruk kwiatowej grafiki, wzbogacony piękną i finezyjną czcionką.

Nowoczesne i minimalistyczne zaproszenia ślubne

Wśród oryginalnych oraz nowoczesnych wariantów zaproszeń największym zainteresowaniem cieszą się te w morskim stylu. Jest to propozycja wyjątkowa, zdobiona akwarelowym motywem. Użycie tutaj subtelnych barw oraz delikatnej, niewielkiej grafiki przedstawiającej oplecioną sznurem kotwicę z kilkoma kwiatami oczaruje gości i wprowadzi ich w magiczna atmosferę.