Panele winylowe w kuchni – czy to dobre rozwiązanie?

panele winylowe

Kuchnia to pomieszczenie dość wymagające w aranżacji ze względu na panujące w nim warunki. Wiele dylematów może wiązać się z wyborem odpowiedniej podłogi, która będzie jednocześnie estetyczna i funkcjonalna. Mimo że w kuchniach wciąż królują płytki, to warto rozważyć montaż innej nawierzchni. Alternatywą mogą być panele winylowe ROCKO, które zyskują na popularności. Czy jednak sprawdzą się w kuchni?

Panele ROCKO – nowoczesna i funkcjonalna podłoga

W kuchni najważniejsze jest zadbanie o praktyczne wykończenie wnętrza. Nie można jednak zapominać o walorach estetycznych, zwłaszcza gdy pomieszczenie jest połączone z salonem lub jadalnią. W takich miejscach warto postawić o ujednolicony design podłóg, aby całość nie wyglądała chaotycznie. Panele winylowe ROCKO to nowoczesne rozwiązanie, które z powodzeniem może zastąpić tradycyjne płytki. Wykonane są z PCW, dzięki czemu zawdzięczają swoje doskonałe właściwości. Swoim wyglądem w niczym nie przypominają linoleum z czasów PRL, gdyż panele podłogowe winylowe ROCKO zachwycają pięknym wzornictwem i starannym wykończeniem.

Wartości użytkowe paneli winylowych ROCKO

Podłoga w kuchni powinna być przede wszystkim trwała i odporna na trudne warunki panujące w pomieszczeniu. W takie zasady użytkowania idealnie wpisują się panele wodoodporne winylowe ROCKO. Są niepodatne na wilgoć oraz ciągły kontakt z wodą, która nie ma wpływu na trwałość nawierzchni. Ponadto panele są łatwe w utrzymaniu czystości i nie wymagają stosowania specjalnych detergentów.

Ważną zaletą, przemawiającą za tym, aby zamontować panele ROCKO, jest ich wytrzymałość. Nawet po wielu latach intensywnej eksploatacji zachowują się w doskonałej formie, nie blakną i nie pękają. Wyróżniają się także wysoką klasą odporności na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Nie musisz się więc obawiać, że po jakimś czasie się odkształcą lub na ich powierzchni pojawią się nierówności.

Kolekcja paneli ROCKO – bogactwo wzorów i wersji kolorystycznych

Urządzając kuchnię, nie można się skupiać jedynie na stronie praktycznej. Należy także zadbać o estetykę pomieszczenia. W tym przypadku kolekcja paneli ROCKO ma wiele do zaoferowania. Podłoga produkowanajest w nowoczesnej technologii druku, dzięki czemu w najdrobniejszym szczególe odwzorowuje detale naturalnego drewna lub kamienia. Panele winylowe ROCKO dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej, dlatego można je dopasować do pozostałego stylu aranżacji wnętrza.

Tak doskonałe parametry techniczne w połączeniu z niesamowitym designem sprawiają, że panele podłogowe winylowe ROCKO to dobre rozwiązanie do nowoczesnych i klasycznych przestrzeni kuchennych.